Dlaczego warto

BĘDZIESZ CZĘŚCIĄ MIĘDZYNARODOWYCH TARGÓW ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII

Warsaw EcoPower Expoto największe tego typu wydarzenie w Polsce, w którym udział wezmą wystawcy z Polski i z zagranicy. Targi wyróżnia dostępność ogromnej, największej w Polsce powierzchni wystawienniczej, dającej wystawcom najlepsze, bo wręcz nieograniczone możliwości prezentacji swojej oferty.

ZAPREZENTUJESZ SWOJE PRODUKTY I USŁUGI TYSIĄCOM KONSUMENTÓW

Baza potencjalnych odwiedzających Warsaw EcoPower Expo to prawie 15 000 gości z kraju i zagranicy. To tysiące Twoich potencjalnych klientów! Biorąc udział w targach, w charakterze wystawcy, masz aż trzy targowe dni na pokazanie im swoich produktów i usług. A to nie wszystko. Dzięki szerokiej kampanii promocyjnej oraz dużemu zainteresowaniu mediów Twój brand dotrze także do setek tysięcy ludzi w Polsce i zagranicą.

ZDOBĘDZIESZ CENNĄ WIEDZĘ I POZNASZ NOWOŚCI RYNKU

W biznesie nie możesz pozwolić sobie na stanie w miejscu. Podczas szkoleń, seminariów i konferencji branżowych zdobędziesz cenną wiedzę, którą będziesz mógł wykorzystać w praktyce, a odwiedzając nasze targi odkryjesz najnowsze rozwiązania sprzętowe i produktowe.

NAWIĄŻESZ CENNE KONTAKTY BIZNESOWE

Podczas Warsaw EcoPower Expoprze prowadzisz rozmowy i zbudujesz cenne relacje biznesowe, które zaowocują nowymi kontraktami. Targi to jedyna taka okazja by nie tylko zbudować bazę nowych klientów, ale także by usłyszeć o ich potrzebach, co pozwoli na jeszcze lepsze dopasowanie oferty do oczekiwań odbiorców, co w efekcie wpłynie na zwiększenie zysków firmy.

BĘDZIESZ MÓGŁ BEZPŁATNIE SKORZYSTAĆ Z PROGRAMU HOSTED BUYERS

To specjalny program stworzony po raz pierwszy w Polsce na taką skalę. Jego podstawowym celem jest zapewnienie wystawcom konkretnych spotkań biznesowych z potencjalnymi kupcami i odbiorcami ich produktów i usług. Program obejmuje nie tylko Polskę, ale również kraje ościenne (głównie z Europy Środkowo-Wschodniej) nadając międzynarodowy charakter całemu wydarzeniu. Dzięki tym działaniom każdy wystawca będzie w stanie osiągnąć pożądane cele biznesowe.

Targi Warsaw Eco Power Expo będą największym wydarzeniem dedykowanym przedstawicielom branży odnawialnych źródeł energii. Jako wystawca zyskasz niepowtarzalną okazję do zaprezentowania swoich technologii, produktów i innowacyjnych rozwiązań dla energetyki.

Oczywiście nie zabraknie miejsca dla inwestorów, firm doradczych i deweloperskich, właścicieli gruntów czy domów pasywnych. Poprzez zamknięty charakter targów wygenerujesz możliwości nawiązania cennych kontaktów z przedstawicielami firm zajmującymi się energetyką słoneczną, wiatrową, wodną, geotermalną i biomasą. Nie zabraknie również reprezentantów stowarzyszeń i fundacji oraz przedstawicieli mediów i portali branżowych.

Dokumenty do pobrania

Profil odwiedzającego

 • INWESTORZY, WŁAŚCICIELE GRUNTÓW
 • FIRMY DEWELOPERSKIE, DOMY PASYWNE
 • WŁAŚCICIELE PRZEDSIĘBIORSTW
 • WŁAŚCICIELE FARM, UBOJNI, KURNIKÓW
 • PRZEDSTAWICIELE SAMORZĄDÓW: WOJEWÓDZTWA, POWIATY, GMINY
 • PREZYDENCI MIAST WOJEWÓDZKICH
 • FIRMY CONSULTINGOWE
 • PRZEDSTAWICIELE FIRM MONITORUJĄCYCH DZIAŁANIE SYSTEMÓW ENERGII ODNAWIALNEJ
 • FIRMY TERMOMODERNIZACYJNE
 • FIRMY ZARZĄDZAJĄCE NIERUCHOMOŚCIAMI; WSPÓLNOTY MIESZKANIOWE, SPÓŁDZIELNIE MIESZKANIOWE, BUDYNKI KOMERCYJNE
 • INŻYNIEROWIE BUDOWNICTWA BIUROWEGO I MIESZKANIOWEGO
 • WŁAŚCICIELE FABRYK PRODUKCYJNYCH