Wypromuj się na EcoPower

Drogi Wystawco!
Międzynarodowe Targi Odnawialnych Źródeł Energii to niepowtarzalna okazja do wypromowania Twojej firmy! Chcesz by Twoje stoisko odwiedziło jak najwięcej osób? Pomożemy Ci sprawić, że Twoi klienci dowiedzą się, że jesteś częścią Warsaw EcoPower Expo2021!

Poniżej KROK po KROKU wyjaśniamy jak sprawić by o Twojej obecności na Warsaw EcoPower Expo 2021 dowiedzieli się Twoi klienci!

  1. Zamieść nasz baner w swojej stopce mailowej oraz w stopkach pracowników Twojej firmy
  2. Zamieść w swoich kanałach Social Media oraz na www informację, że będziesz na Warsaw Eco Power Expo i sukcesywnie o tym przypominaj!
  3. Wyślij mailing do bazy swoich klientów, że będą mogli zobaczyć Twoją firmę na Warsaw Eco Power Expo
  4. Poinformuj swoich klientów za pomocą swoich kanałów Social Media o tym, co na nich czekana Twoim stoisku! (jakie brandy? jakie produkty? jakie atrakcje?)
  5. Przygotuj ofertę specjalną na Warsaw Eco Power Expo i poinformuj o niej swoich klientów za pomocą kanałów Social Media oraz mailingu.
  6. Umieść na swojej stronie podlinkowany baner Międzynarodowych Targów Odnawialnych Źródeł Energii.
  7. Podziel się wszystkim tym, co przygotowałeś na targi Warsaw Eco Power Expo z naszym teamem! Wyślij nam listę produktów, promocji, premier czy atrakcji obecnych na Twoim stoisku podczas targów Warsaw Eco Power Expo (wszelkie materiały wysyłaj na adres mailowy: k.matera@warsawexpo.eu)
  8. Jeśli potrzebujesz materiałów o naszych targach poniżej znajduje lista plików do pobrania.

Gdybyś potrzebował więcej napisz do nas, a my postaramy się pomóc!Tylko działając razem jesteśmy w stanie osiągnąć sukces.

Pobierz banery


160×600


250×250


970×250


1000×1000